Home > Politiko, Szef kuchni poleca... > Post obrazkowy

Post obrazkowy

January 18th, 2009 Leave a comment Go to comments

Ten tekst przeznaczony jest dla osób, które nie śledzą długaśnych dyskusji stałych bywalców, a więc zapewne dla tych, którzy jeszcze nie zagłosowali w konkursie „Blog Roku”, o co ich uniżenie błagam, bo jak przegram z Gnyszką i nie dostanę skutera, to się potnę.

 

Start w konkursie przyniósł nowych znajomych, od których można rżnąć content, przyniósł też potępienie ze strony znajomych starych, dla których start w konkursie to obciach jak, nie przymierzając, przyznanie się do pożądania dodzich cycków. W dyskusji pod tekstem starych znajomych pojawiły się sugestie, że cały konkurs skierowany jest do osób o mentalności komentatorów Onetu, więc w trosce o swój wynik w klasyfikacji końcowej dzisiejszy post złożę głównie z obrazków.

W związku z konkursem przypałętało się też paru gości z Forum Frondy z przekazami chrześcijańskiego miłosierdzia. Na Forum Frondy podlinkował mnie mój konkurent w zmaganiach, niejaki Gnyszka. Spryciula ten postanowił wygrać skuter metodą „na wroga”, zagrał więc na trąbie „patrzcie, jaki lewacki chujek jest nade mną, zróbcie coś, koledzy i koleżanki”. Cwane i skuteczne.

Goszczących na moim blogasku przybyszów z innego wymiaru Frondy niespecjalnie uważam, bo raczej nie wysyłają SMS-ów na mnie, ani nawet nie głosują w sondzie na papieża w ogniu. Ale przy okazji tych nieoczekiwanych spotkań Frondowicze obśmiali mi u siebie buźkę, o tak:

 

 

Owszem, nie jest to fotka, na której wyszedłem jakoś szczególnie atrakcyjnie, zresztą pamiętam, że hałaśliwa mniejszość homoseksualna domagała się kiedyś zdjęcia tego zdjęcia. Dlatego nie poczułem się specjalnie urażony. A gdy o drugiej nad ranem przestałem wreszcie bić pięścią w betonową ścianę i osuszyłem na twarzy łzy upokorzenia, postanowiłem sprawdzić, czy moje zdjęcie na Forum Frondy zostało skopiowane na ich serwer, czy też fizycznie wciąż znajduje się na moim FTP.

Na moim. Czyli jeśli zastąpię u siebie plik buźka_barta.jpg plikiem o tej samej nazwie, ale przedstawiającym co innego, to coś pojawi się również na forum Frondy! Super! Ileż możliwości! Goatse? Too obvious. Hmm… Jakieś nowe koszulki na T-Shirt Hell?

 

Brałem pod uwagę również t-shirt z krucyfiksem i napisem „Men in sandals get what they deserve”, ale po zmniejszeniu okazał się zbyt mało czytelny...

Et voila!

PWND!

PWND!

Teraz jeszcze wystarczy zatrollować, żeby wątek wskoczył na szczyt drzewka i już!

 1. gratz
  January 18th, 2009 at 15:18 | #1

  Epic Win

 2. January 18th, 2009 at 15:22 | #2

  Co tu kryć – jak spojrzeć na Blog de Bart (niejaki de Barcie, hłe hłe), to wszystko pasuje do stereotypu. Lewak, a na dodatek szatanista. Apage, kurwa.

  Reakcja WO mi się widzi cokolwiek dziwną. Podobnie jak tłumaczenie ze strony startujących w konkursie na jego blogu. Ale ja się chuja znam, w dupie byłem i gówno widziałem. Wilqa co prawda czytam od czasów “Produktu”, ale mam netbooka i telefon Nokii, przy jednoczesnym całkowitym braku maka. A nawet – o zgrozo – linuksa w pracy używam.

 3. January 18th, 2009 at 15:51 | #3

  Zacząłem się śmiać przed monitorem już po Twoim poście pod notką WO – a to mi się często nie zdarza. Also, na chwilę obecną fotka nadal wisi, znaczy lekcji nie odrobili. :)

 4. January 18th, 2009 at 16:25 | #4

  Ciekawe czy sprzedają do Polski, kupił bym kilka… a jak przegrasz to ja się wybiorę do Ciebie i dupę skopię :D

 5. January 18th, 2009 at 16:30 | #5

  Oczywiście, że sprzedają. Przesyłka dość droga, więc lepiej dogadać się np. z kolegą. Ty sobie kupisz Gay Jesusa, a on Ostatnią Wieczerzę z podpisem “Sausage Fest”.

 6. el-biczel
  January 18th, 2009 at 16:39 | #6

  o kurde :D:D

  się nieźle uśmiałem :D
  ale niestety coś chyba nie oglądają zmienionego zdjęcia, w ogole jakieś zdupy mają to forum. Pierdolca bym dostał, jakbym musiał klikać na te wszystkie linki, żeby coś przeczytać.

 7. January 18th, 2009 at 16:47 | #7

  el-biczel :

  nie oglądają zmienionego zdjęcia

  niech ktoś coś im napisze pod zdjęciem, to podbije wątek. ja nie mogę, bo mam tam bana :(

 8. January 18th, 2009 at 16:51 | #8

  ale centeo z frondy przyniósł nowe hasło reklamowe Jezusa:

  Jezus – leczy zatwardzenie
  serca

 9. twoja stara
  January 18th, 2009 at 17:00 | #9
 10. Budlejka
  January 18th, 2009 at 17:48 | #10

  Dotąd milczałam. Czytałam w ciszy i skupieniu. Teraz nie zdzierżę: Bart, jesteś boski.

 11. January 18th, 2009 at 18:11 | #11

  twoja stara :

  twoja stara

  co się czepiasz Barta, Budlejka ma rację: Bart jest boski.

 12. January 18th, 2009 at 18:32 | #12

  @ Budlejka:
  Dziękuję :)

 13. January 18th, 2009 at 21:36 | #13

  @bart
  “Dochód z SMS-ów pomoże opłacić turnusy rehabilitacyjne dzieci z porażeniem mózgowym. Jednak jeśli uważasz, że wydawanie pieniędzy na niepełnosprawne dzieci jest moralnie podejrzane, ”

  No więc ja na przykład uważam, że powoływanie się na jakieś rzekome akcje charytatywne bez zapoznania się z dokładnym kosztorysem całej akcji – jaki procent poszedł na honorarium dla Żakowskiego za prawo do użycia jego nazwiska, a jaką symboliczną stówę czy dwie odpalili na te tam, Zocha, co to jest w tym roku? Porażenie habilitowanych, czy coś w tym guście – jest podejrzane intelektualnie. Serio, jaki według Ciebie promil z tego 1,22 idzie na cel, którym usiłujesz uzasadnić swoje żebractwo?

 14. January 18th, 2009 at 21:57 | #14

  Ehe, znów tematyka WOŚP – tym razem “na co idzie 10% z tych pieprzonych puszek”?

 15. January 18th, 2009 at 21:59 | #15

  Szczegółowy regulamin konkursu, dział H, punkt 4: “Cały dochód z otrzymanych SMS-ów w całości głosowań, po potrąceniu opłat pobieranych przez operatorów telefonicznych, zostanie przeznaczony na cele charytatywne”. Znając ze słyszenia metody dzielenia się kasą z operatorem, tuszę, że jakieś minimum 500 promili. A bo co?

 16. January 18th, 2009 at 22:01 | #16

  @bart
  “A bo co?”

  A bo ja ciągle mam jakiś estetyczny problem z postawą typu “no dajcie mi szansę na wygranie tego skutera, a ponieważ chciałbym udawać, że to nie jest żenujące żebranie, to podeprę się biednymi cierpiącymi dziećmi i słuszną sprawą walki z Frondą”.

 17. January 18th, 2009 at 22:06 | #17

  wo, jeśli myślisz, że mi na tym skuterze zależy, to zaprawdę nie widziałeś mojego PIT-36L. Widzę, że o jedna osoba za dużo ci powiedziała, że pierdzielnąłeś swoim postem jak kulą w płot. Umówmy się tak: jak wygram ten skuter, to go przekażę na cel dobroczynny, OK? A teraz przeproś za żenujące żebranie.

 18. January 18th, 2009 at 22:20 | #18

  @bart
  “wo, jeśli myślisz, że mi na tym skuterze zależy, to zaprawdę nie widziałeś mojego PIT-36L.”

  Przebijam moim PIT-38.

  ” Umówmy się tak: jak wygram ten skuter, to go przekażę na cel dobroczynny, OK?”

  Ja ze swojej strony zobowiązuję się do przekazania Ci Niderlandów.

  “A teraz przeproś za żenujące żebranie.”

  Wybacz, ale to jest moja subiektywna ocena. Banuj i wycinaj jeśli Cię razi, ale jej nie zmienię. Apele “zapłaćcie za głos na mojego bloga” niestety budzą we mnie zażenowanie. Tym większe, im więcej do tego się doklei tekstów o cierpiących dzieciach czy ogólnej słuszności sprawy. Gdy mnie ktoś zaczepi na ulicę o jałmużnę, to najwięcej daję wtedy, kiedy sprawa jest postawiona uczciwie – “kierowniku, brak nam do flaszki”.

 19. January 18th, 2009 at 22:28 | #19

  wo :

  kierowniku, brak nam do flaszki

  no właśnie zagajenia “nie będziemy ścieeeemniać, brakuje nam na winko” są tak zrytualizowane i powszechne, że ja się zaczynam zastanawiać, czy nie żebrzą na jedzenie pod pretekstem żebrania na flaszkę.

 20. January 18th, 2009 at 22:41 | #20

  @wo:
  Przez szacunek i dziesiątki czytelników, które tu walą rurą od ciebie, postaram się ci kwestię wyłuszczyć jeszcze raz.

  Nie jestem zainteresowany skuterem. Skuter nie jest mi potrzebny. Mieszkam obok jednej, a pracuję obok drugiej stacji metra, dodatkowo motoryzacja na dwóch kółkach nigdy mnie nie pociągała.

  Startuję w tym konkursie tylko po to, żeby czytało mnie więcej ludzi. Nie dlatego, że zacznę więcej zarabiać na AdSense, o czym zresztą wiesz, bo rozmawialiśmy, jakiej wielkości są to kwoty. Jakbym nawet zaczął zarabiać dziesięć razy więcej, nie byłaby to znacząca kwota w moim budżecie domowym. Nie prowadzę też prywatnego biznesu, którego obroty zależą w jakimkolwiek stopniu od liczby osób zaglądających na mojego bloga.

  Chcę, żeby czytało mnie więcej ludzi, bo mam niesamowitą frajdę, jak inteligentni goście dyskutują pod moim postem. Cieszę się jak złe dziecko, kiedy mój blog Google wyrzuca na pierwszym miejscu przy zapytaniu “papież w ogniu” i na pierwszej stronie przy zapytaniu “cudowny medalik”.

  Nie uprawiam żenującej żebraniny. Jeśli ktoś lubi mojego bloga i zależy mu, żeby polski Internet nie wyglądał jak szuflada ze skarpetkami Korwina, proszę go o poparcie mnie w konkursie, w którym od lat wygrywają prawicowe pojeby. Nie dostanę ani grosza z tych SMS-ów. Sam wysłałem ich z dziesięć na różnych ludzi, o których wiem, a przynajmniej wierzę, że tak jak ja chcą zamieszać, a nie wygrać jakiś kutaśny skuter za pięć tysięcy.

  Tymczasem zupełnie nie kumam, o co tobie chodzi. Podejrzewasz mnie czy MRW, że skubiemy żałośnie ludzi na jakiś motorower. Potem – dokładnie jak ci wypomniano – niczym jakiś prawicowy kutas czepiający się Owsiaka prosisz mnie o wyliczenia, jaki procent z tych SMS-ów idzie na te turnusy rehabilitacyjne…

  Hłasko wspomina, jak kiedyś u Broniewskiego powiedział coś złego o Stalinie, na co Broniewski poszedł na górę dzwonić po milicję. Nie dlatego, że Stalina wielbił, tylko dlatego, że obrażono człowieka, o którym napisał wiersz. Ty napisałeś nietrafioną notkę, w której wyzwałeś paru gości od żebraków, a teraz się nakręcasz, bo ci mówimy “ależ wodzu, co wódz”. Nie rozumiem i z tym niezrozumieniem idę chyba już spać. Dobranoc.

 21. YaBasta
  January 18th, 2009 at 22:43 | #21

  lurkersi są z tobą panie bart.
  Nawet smsa z mojej nokii wysłałem

 22. January 18th, 2009 at 22:46 | #22

  Taa, ten milczący tłumek za moimi plecami, jak tancerze w teledysku “Thriller” normalnie.

 23. January 18th, 2009 at 22:48 | #23

  @ wo:
  Właśnie mi wmawiasz, że dałem się orżnąć, wyruchać w dupę na sucho i jeszcze potem zrobiłem loda z połykiem, wysyłając te cholerne 1.22. A ja szczerze w dupie mam, na co to pójdzie, bo pomysł z działalnością charytatywną uważam za poroniony od początku do końca. W dupie mam też ewentualną argumentację, że “inaczej bym śpiewał mając chore dzieci, których za państwowe się nie leczy”. Pewnie, kurwa. Zeżarłbym z dużą ilością musztardy.
  Całą sprawę z głosowaniem i konkursem potraktowałem z humorem – zwłaszcza po jajach z głosami w roku ubiegłym – jako swoisty probierz i zabawę. I dalej jest to dla mnie zabawa, podobnież dla większości komentujących, jak widzę.
  Źle zacząłeś od początku i dalej brniesz. Masz jakieś frustracje – zostaw je u siebie na blogu, bo mi się gorzej barta czyta, jak to samo piszesz tu.
  Z drugiej strony – ja mam frustrację – przez ciebie. I właśnie się jej pozbyłem.
  Tak, już mi lepiej, dziękuję. (sorki bart, za bluzgi, podniosło mi się)

 24. January 18th, 2009 at 23:52 | #24

  Oh noes internet drama!

  btw Bart masz lepszych lurkerów niż ja, do mnie same skąpe gołodupce chyba przychodzą, bo mi się wejścia w ogóle na głosy nie przekładają.

 25. January 19th, 2009 at 00:07 | #25

  Bart za ten numer z obrazkiem masz u mnie 10 browarów w Krakowie w dowolnym terminie :)

  BTW Wczoraj znalazłem na ulicy Cudowny Medalik – dokładnie ten – na razie czekam na efekty (łaski) a potem dam tego “świadectwo” na blogu.

 26. hanyszka
  January 19th, 2009 at 00:31 | #26

  Bart,
  jestem jednym (jedną) z tych “dziesiątek czytelników”, które napędza Ci blog WO, trafiłam tutaj właśnie via notka o “vo duyen” Blogu Roku 2008. Jestem pewna, że większość osób zgłaszających swoje blogi do konkursu ma w dupie ten nieszczęsny skuter. Kieruje nimi, tak jak Tobą, chęć dotarcia do większej ilości potencjalnych czytelników, a konkurs ten jest jednym ze sposobów na to, i tyle. W moim przypadku ten kanał sie akurat nie sprawdził, bo wejść ze strony bloga roku jest tyle co kot napłakał (ale to juz zupełnie inna para kaloszy). Na blogu WO tego nie napiszę, bo usłyszałabym pewnie, że jestem za głupia, by zamieszczać tam swoje niestosowne komentarze, ale IMHO nie ma nic bardziej ” vo duyen” niż bezceremonialne przylepianie rzeczom, ludziom i zjawiskom etykietek w rodzaju: to jest fajne, to niefajne, to cacy a to be, w imię zasady “taka jest prawda, nieprawda, i innej prawdy nie ma” ;-)

 27. RobertP
  January 19th, 2009 at 01:05 | #27

  @hanyszka
  “taka jest prawda, nieprawda, i innej prawdy nie ma”
  Zawsze jest jeszcze gówno prawda.
  A WO się nie przejmuj i pisz gdzie chcesz. Napisz mu, że jest spox ziomal to wymięknie ;-)

 28. Anonimowy Lurker
  January 19th, 2009 at 01:08 | #28

  Nie ma nic fajniejszego na internecie, niż komentarze dyfundujące z bloga na blog.

  Ja również przypełzłem od WO, gdzie również jestem anonimowym milczącym lurkerem. Myślę, że z własnych statystyk możesz wyciągnąć, że główną siłą napędową bloga (wszystkich blogów) nie są komentujący komentatorzy, a szare masy które lurkają z cienia na kolejne posty. W tym oto konkurcie będziesz mógł sprawdzić jak bardzo teoria ta będzie prawdziwa – bo jeżeli ktoś będzie wysyłał te SMSy to na pewno nie świeżaki ciągnące od strony bloga roku – tutaj da o sobie znać Ciemna Masa (nie chciałbym żeby nas, anonimowych mylić z innego rodzaju ciemnymi masami…) Internetu.

 29. January 19th, 2009 at 08:44 | #29

  mrw :

  Bart masz lepszych lurkerów niż ja, do mnie same skąpe gołodupce chyba przychodzą

  pfff a ja mam mniej niż 5 głosów :/
  kurde chyba będę musiał się zapożyczyć u WO żeby ten skuter dostać

 30. January 19th, 2009 at 10:21 | #30

  @kurde chyba będę musiał się zapożyczyć u WO żeby ten skuter dostać

  No widzisz, gdyby WO był korwinistą to by Ci kupił skuter w ramach charity, a tak woli walczyć klasowo i przejeść tę kasę chyba na maku. Głodny nigdy nie zrozumie sytego, jak mawia przysłowie.

 31. EO
  January 19th, 2009 at 10:41 | #31

  wo :

  Przebijam moim PIT-38. (…) Ja ze swojej strony zobowiązuję się do przekazania Ci Niderlandów. (…) Wybacz, ale to jest moja subiektywna ocena. Banuj i wycinaj jeśli Cię razi, ale jej nie zmienię. Apele “zapłaćcie za głos na mojego bloga” niestety budzą we mnie zażenowanie. Tym większe, im więcej do tego się doklei tekstów o cierpiących dzieciach czy ogólnej słuszności sprawy. Gdy mnie ktoś zaczepi na ulicę o jałmużnę, to najwięcej daję wtedy, kiedy sprawa jest postawiona uczciwie – “kierowniku, brak nam do flaszki”.

  Czytam twojego bloga, podziwiam Twoją erudycję, podzielam Twoje poglądy, ale tutaj akurat pierdolisz, kolego.

 32. January 19th, 2009 at 10:47 | #32

  mrw :

  gdyby WO był korwinistą to by Ci kupił skuter w ramach charity, a tak woli walczyć klasowo

  czyżbyś też czytał wczorajszy wywiad z wyborczej o wyższości chrześcijaństwa nad socjalizmem?

 33. January 19th, 2009 at 11:09 | #33

  @anonimowi lurkersi:

  Widzę ogólnie, że przydałoby się więcej spektakli pt. “Znana Osoba bije Szanownego Gospodarza”, bo wtedy się odzywacie :)

 34. January 19th, 2009 at 11:18 | #34

  A myślałeś o tym, żeby za zgłoszenie bloga wystawić się u pręgierza i umożliwić gawiedzi rzut pomidorem, za – powiedzmy – wysłanie esemesa w głosowaniu?

 35. January 19th, 2009 at 11:46 | #35

  Lubię pomidory i myślę, że mógłbym przeżyć – według obecnego stanu licznika na blogroku.pl – 51 do 250 ciosów. Pod warunkiem, że Gnyszka by nie rzucał, bo z nim it’s personal.

 36. January 19th, 2009 at 12:42 | #36

  Mam nokię to wysłałem. Choćby dlatego że już trzy fajne notki powstały, w tym świetny wkręt frondziarzy.

 37. Averam
  January 19th, 2009 at 12:51 | #37

  Powtórzę za pierwszym postem bo naprawde jest tego warte:

  Epic win.

  Przyznaję,że treść przedstawionych postów pasuje do każdego ale gay jesus nadaje im takiego ciekawego posmaku :D

 38. YaBasta
  January 19th, 2009 at 13:08 | #38

  @bart
  a po co się mamy odzywać?
  jestesmy zbyt leniwi i/lub nie mamy nic do powiedzenia
  a swoją drogą frondziarze będą musieli sami się pozwać za obrazę uczuć.

 39. January 19th, 2009 at 13:08 | #39

  czescjacek :

  pfff a ja mam mniej niż 5 głosów :/

  A wiesz, że czescjacek to był pierwszy blog w moim życiu? :)

 40. January 19th, 2009 at 13:26 | #40

  @bart

  to ty nie wiesz jak się ten konkurs wygrywa? słowa kluczowe “buzdygan”, “quentin”, “olgierd rudak”.

 41. January 19th, 2009 at 13:35 | #42

  bart :

  A wiesz, że czescjacek to był pierwszy blog w moim życiu?

  to dla mnie zaszczyt :)

 42. January 19th, 2009 at 13:59 | #43

  Naskoczyłbym na frondziarzy ale się boję. Wezmą i spalą mi wioskę, albo co…

 43. ebdic
  January 19th, 2009 at 14:06 | #44

  No dobra, kolejny lurker robi coming-out. Bart miszcz.

 44. January 19th, 2009 at 14:59 | #45

  @bart
  już wiem że wiesz. tak to jest jak się od zada czyta wpisy…

 45. culture.vulture
  January 19th, 2009 at 15:30 | #46

  Jejc:> Jaki fajny flame z banami u WO. Jako stały lurker chciałbym wyznać, że tyż głosowałem na gospodarza ale z ajfona(tfu,tfu!) ale z jailbrejkiem, więc grzech chyba mniejszy…

 46. ex-pfc Wintergreen
  January 19th, 2009 at 17:00 | #47

  Potrollowałbym pod Twoją fotką, ale głowa zaczyna mnie boleć, gdy widzę te wszystkie drzewka ;/

  Żeby sobie osłodzić niemożność, wysłałem SMS-a. Vo duyen, ale cóż robić – nie można pozwolić na dominację Frondziarzy w polskiej blogosferze!

 47. January 19th, 2009 at 17:06 | #48

  Przyznaj się, też się boisz, że Bozia cię piorunem trzaśnie za trollowanie na Frondzie.

 48. dobrylew
  January 19th, 2009 at 17:31 | #49

  Moja skromna osoba jest klasycznym przykładem blogowego apacza, co to z notki na notkę i nic więcej. Poniekąd jest to mój debiut, więc proszę mnie nie stratować tak od razu.

  Postanowiłem, że zobaczę tego całego bloga gnyszkowego. Jedna rzecz, która mnie zadziwiła to ilość reklam. Mnogo tam tego od cholery. Wszędzie są.

  I po przeprowadzeniu drobnego śledztwa odkryłem, że Gnyszka to może być swój chłop, bo pośród linków na tej stronie ma odnośnik na stronę z sex randkami i filmami typu “Bzykanie na ekranie” i “Wejdź do świata lesb” (oba to autentyki, w drugim przypadku pisownia oryginalna). Link znajduje się w dolnej stopce bloga, pod hasłem “randki”. Jest tam także odnośnik do sklepu internetowego sprzedającego sproszkowane psie odchody, które mają poprawiać zdrowie seksualne u kobiet i mężczyzn.

  A tak w ogóle, to straszny spryciarz ten Gnyszko… czy tam Gnyszka

 49. dobrylew
  January 19th, 2009 at 17:33 | #50

  A z tą pisownią to mi się coś pokiermasiło po prostu, nie ma tematu.

 50. Tutensramon
  January 19th, 2009 at 18:59 | #51

  http://www.opusdei.pl/art.php?p=24883
  ” Muszę powiedzieć, że 1,5 miesiąca wojska było dla mnie okresem niezwykle intensywnych rekolekcji! Tak, rekolekcji, ponieważ miałem mnóstwo okazji do cierpliwego znoszenia upokorzeń o jakich w cywilu można tylko pomarzyć ”
  A niech go jasny chuj. To zwykły masochistyczny zbok.
  Ciekawe czy lubi jak go ktoś bije chujem po twarzy i każe mu wylizywać chałwę międzypalcza?
  Pierdziu. Wysyłam na Barta., Chociaż lubię zboczeńców ten może umartwić się i publicznie włożyć sobie kałasza w brązowe słońce i puścić serię przy moich dzieciach, a wtedy będę musiał im prać koszulki. Odpada.

 51. blue.berry
  January 19th, 2009 at 20:10 | #52

  nie dość że wyslalam to na dodatek ze wszytskiego co posiadałam w domu czyli dwoch hellomoto i jednego ajfona. czuje sie bardzo vo duyen i dobrze mi z tym : )

  (specjalnie zostawilam ts zamiast st zebys wiedzial ze ja to ja : ))

 52. January 19th, 2009 at 20:55 | #53

  @culturevulture
  “Jako stały lurker chciałbym wyznać, że tyż głosowałem na gospodarza ale z ajfona(tfu,tfu!)”

  Ciekawe jakie byłyby wyniki konkursu z głosowaniem mmsami!

 53. January 19th, 2009 at 21:14 | #54

  @ Tutensramon:
  Abstrachując od bicia penisem po twarzy: ten wywiad o wojsku jest strasznie śmieszny:

  Moja motywacja była może nietypowa. Celem, który mi przyświecał było zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do obrony siebie, swojej rodziny oraz kraju, w razie potrzeby wojennej. Kierowałem się więc tak własnym, wąsko pojętym interesem – wolę podczas wojny żyć i walczyć, niż leżeć grzecznie na cmentarzu, opłakiwany przez dziatki – jak i szeroko rozumianym: chodzi moich bliskich i kraj. (…)

  Już po paru dniach otrzymałem pseudonim “Ksiądz”, co było dla mnie raczej powodem do dumy, niż wstydu, powoli stawałem się chyba swoistym ambasadorem Kościoła w KSR – często chłopcy przychodzili by ze mną porozmawiać o różnych swoich sprawach na osobności, a niekiedy z publicznością, by wykpić np. to że się modlę, sprawę czystości (tej w stanie kawalerskim, przedmałżeńskiej oraz w małżeństwie)…

  Po jakimś czasie wszystkie grupy wiedziały, że w grupie III jest “Ksiądz” i można z nim pogadać. Takich rozmów odbyłem dziesiątki.

  Umiejętności obrony siebie, rodziny i kraju oraz dziesiątki rozmów – a to wszystko w sześć tygodni! Czad!

 54. January 19th, 2009 at 21:18 | #55

  dobrylew :

  I po przeprowadzeniu drobnego śledztwa odkryłem, że Gnyszka to może być swój chłop, bo pośród linków na tej stronie ma odnośnik na stronę z sex randkami i filmami typu “Bzykanie na ekranie” i “Wejdź do świata lesb”

  Hehehe, prawdę gada! I Viagrę można kupić!

 55. Tutensramon
  January 19th, 2009 at 22:11 | #56

  @ bart:
  “Umiejętności obrony siebie, rodziny i kraju oraz dziesiątki rozmów – a to wszystko w sześć tygodni! Czad!”
  Amfetamina ( kokaina czyli “bezzejściówka” dla szmalownych z domu chrześcijan ? ) nie jedno ma imię. Już nie handluję, ale swoje wiem…
  ps. i nikt mi nie udowodni. Taki jestem sprytny…

 56. Tutensramon
  January 19th, 2009 at 23:10 | #57

  Ty się Bart tak wolnomularski bydlaku nie ciesz. Mamy demokrację i czasy skutera społecznego i taka jest prawda, a nie twoje chwasty wypisane na krawędzi trawnika wielkiego Świata Moralnosci Jakielkowiek Religii. Daj se spokój. Jesteś beznadziejny. Coś umiesz zrobić ? Obrócić w photoshopie królika w gołą babę? Nie jesteś jedyny. Teraz to wszyscy prawie łumią? Blogi debili, których zbawcze sranie o bogach w trójcy jedynych i sytuacjach, które są świetne, a Wielki Ja Jako Człowiek, Który Widział Mnóswo Zboczeń zaczynam naginać swój wykolejony obraz rzeczywistości do ich małych prywatnych zjebów? To świetny blog. Mogę dowiedzieć się jak wielu pojebów mnie otacza. To prześliczne.
  Zbudowałem Cię? ;) Jak nie ni nie. Ziom.

 57. January 20th, 2009 at 00:08 | #58

  Żałuję, że nie przeczytałem tego wywiadu wcześniej, bo też bym poszedł na półtoramiesięczne przeszkolenie. Nie wiem co prawda czy za moich czasów nie zostałbym wzięty w kamasz na dłużej ale gdybym mógł w tak krótkim czasie nauczyć jak bronić przy pomocy Kałasznikowa siebie, rodzinę oraz kraju w razie potrzeby wojennej, to byłoby w pytę.
  Ci kolesie są lepsi od alkoholu i narkotyków – efekt mi robią podobny a są za darmo. Dawajcie więcej linków, mam trudny tydzień przed sobą.

 58. January 20th, 2009 at 00:16 | #59

  radkowiecki-> Gupiś, nic nie jest lepsze od narkotyków, heretyku.

 59. January 20th, 2009 at 07:53 | #60

  radkowiecki :

  […] gdybym mógł w tak krótkim czasie nauczyć jak bronić przy pomocy Kałasznikowa siebie, rodzinę oraz kraju w razie potrzeby wojennej, to byłoby w pytę.

  Takie rzeczy, to tylko w specnazie http://pl.youtube.com/watch?v=lRgfXob0ln4 ;)

 60. urbane.abuse
  January 20th, 2009 at 08:27 | #61

  Architekt i opus dei – całkiem jak architekt i masoni. Znaczy pasuje. Tylko co on czyni, studiując w kraju wroga, przed którym będzie bronil rodziny i ojczyzny!?

 61. January 20th, 2009 at 10:17 | #62

  Uczy się jego języka! Będzie mógł podkradać się pod obozowisko i szpiegować!

 62. dobrylew
  January 20th, 2009 at 10:39 | #63

  “Lecz za swoje szpiegowanie kupy kasy nie dostanie!”

 63. January 20th, 2009 at 10:40 | #64

  Proszę mi okazać należny szacunek:

  http://psychiatryk24.pl

 64. January 20th, 2009 at 10:41 | #65

  Następni, co linkują z cudzych serwerów :)

 65. Andhy
  January 20th, 2009 at 10:50 | #66

  Ale logo to mają … zajebiste ;)

 66. January 20th, 2009 at 10:55 | #67

  Dobre, dobre :D
  Szacun :D

 67. chomiorkoala
  January 20th, 2009 at 10:58 | #68

  Można potrolować u nich w sekretarce.

 68. January 20th, 2009 at 11:09 | #69

  Na pamiątkę:

  Ludzie wielkiej wiary, ale małego rozumu. Nie uczą się na własnych błędach.

 69. January 20th, 2009 at 11:14 | #70

  Bart, dzięki tobie jezus opanowuje świat ;)

 70. January 20th, 2009 at 11:16 | #71
 71. chomiorkoala
 72. January 20th, 2009 at 11:24 | #73

  Bart, na psychiatryku jezus zginął i znów jesteś ty.

 73. January 20th, 2009 at 11:33 | #74

  Dzięki! Już zmienione. Chłopaki z psychiatryka, jeśli to czytacie, widzę, że nieobcy wam duch zabawy :) Następne będzie Goatse!

 74. bojakki
  January 20th, 2009 at 11:56 | #75

  Witam !
  konkurs na blog roku jak widać ośmielił wielu, którzy (tak jak ja) opuścili swój kurwidołek i zaistnieli na blogu :)))
  a coś ostatnio wygrzebałem i myślę że spodoba Wam się
  http://pl.youtube.com/watch?v=YV-VFY5t6sc&feature=channel_page
  pozdrawiam
  ps. głos na Barta oczywiście oddałem :)))

 75. jelon
  January 20th, 2009 at 12:07 | #76

  Ho, ho co ja widzę. Sam kiedyś byłem właścicielem domeny psychiatryk24.pl. :D

 76. January 20th, 2009 at 12:14 | #77

  Ooooo, witam serdecznie wszystkich zebranych! :) Bardzo mi miło. Chciałem podziękowac za zwrócenie uwagi na te lewe linki pozycjonujące na dole – wywaliłem już viagrę i randki. Phi! Pozdrawiam serdecznie, a w ramach tolerancji proponuję głosowac na Barta i na mnie! :D

 77. January 20th, 2009 at 12:18 | #78

  bart :

  Oczywiście, że sprzedają. Przesyłka dość droga, więc lepiej dogadać się np. z kolegą.

  następna akcja jest przewidywana jakoś na wiosnę jak dolar spadnie do akceptowalnych poziomów.

 78. January 20th, 2009 at 12:20 | #79

  @ Maciej Gnyszka:

  Ten jaki “porozumienie ponad podziałami”…

 79. chomiorkoala
  January 20th, 2009 at 12:27 | #80

  wiecie, że on się tytułuje “pangnyszka”?
  kedyś była taka bajka – pantau, czy coś

 80. January 20th, 2009 at 12:30 | #81

  Może wyjdę na niekumatego ale do kogo należy psychiatryk24.pl?

 81. teżlurker
  January 20th, 2009 at 12:31 | #82

  Moje, właśnie wysłane, dwa SMS-y (spoko, różne numery) zawdzięczasz WO :)

 82. chomiorkoala
  January 20th, 2009 at 12:32 | #83

  To wielka tajemnica stworzenia, ale są podejrzenia co do barta i mrw

 83. January 20th, 2009 at 12:35 | #84

  To nie ja, słowo!

 84. January 20th, 2009 at 12:38 | #85

  Maciej Gnyszka :

  a w ramach tolerancji proponuję głosowac na Barta i na mnie!

  A nie wystarczy jeśli w ramach tolerancji będziemy Cię tolerować?

 85. chomiorkoala
  January 20th, 2009 at 12:38 | #86

  Bart by pasował na sprawcę, by podbić sprawę 1k żurawi.

 86. dobrylew
  January 20th, 2009 at 13:12 | #87

  Maciej “Bzykanie na ekranie” Gnyszka :

  Chciałem podziękowac za zwrócenie uwagi na te lewe linki pozycjonujące na dole – wywaliłem już viagrę i randki.

  Szkoda.

 87. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 13:36 | #88

  @ dobrylew:
  Jasne, że szkoda. Przecież katolikom nie staje, a bzykają się z obowiązku. Ciekawe czy Gnyszka też powstał z obowiązku? To mogłoby wyjaśnać jego masochistyczne skłonności . Oj gnyszka, gnyszka. Cieszcie sie, że nie byliście moim podwładnym… Dowiedzielibyście się np. co żołnierz ma pod łóżkiem i jakiej farby używa się do malowania trawników.
  kpr. rezerwista Tutensramon

 88. January 20th, 2009 at 13:37 | #89

  Pan Gnyszka to taka sama bzdura jak “ojciec” Rydzyk. ;]

 89. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 13:51 | #90

  Ale prawdopodobnie Rydzyk nie jest pozbawiony możliwości prokreacji, natomiast po rodzinie Gnyszek (bardzo szlacheckie nazwisko ;) ) nie jeden Pan na konia prawdopodobnie wsiadał.

 90. eli.wurman
  January 20th, 2009 at 14:08 | #91

  A czemu u pangnyszki nie ma komciów?

 91. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 14:14 | #92

  @ eli.wurman:
  Bo jest cyniczny sisiorem, który boi się komentarzy, bo taki z niego chrześcijanin jak z mojej fujarki armatka wodna? Jak to jest tchórzliwy pangnyszko?

 92. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 14:23 | #93

  http://www.youtube.com/watch?v=gcrVbwrJ-1I&eurl=http://maciejgnyszka.blogspot.com/

  Acha, znalazłem na stronie Analnego Obsłogiwacza AK 47 wystąpienie jego koleżki. No jak nie cierpię pedałów, to od tego momentu zacznę chyba popierać Biedroni i takich tam. Ten koleś wydał na siebie wyrok. Jak wiadomo potrafię jednym pierdnięciem zmasakrować stado wilków. Niech no tylko spotkam tego fałszującego niedojdę. Co za lamus…

 93. January 20th, 2009 at 14:24 | #94

  Ale jak to nie ma komciów? Są, tylko mało.

 94. General_Specific
  January 20th, 2009 at 14:36 | #95

  @ Maciej Gnyszka:

  Spierdalaj

 95. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 14:51 | #96

  @ General_Specific:
  Oj ty tak z grubej rury ;) Ja na ten przykład tylko sprawdzałem czy nadstawi drugi policzek.

 96. January 20th, 2009 at 14:53 | #97

  Tutensramon :

  sprawdzałem czy nadstawi drugi policzek.

  Drugi policzek nadstawiają tylko bredzący o miłości hippisi. Prawdziwy katolik wysyła na stos.

 97. January 20th, 2009 at 14:57 | #98

  Kiedyś przeczytałem na Forum Frondy, że drugi policzek nadstawia się, owszem, ale nie w sytuacji, kiedy krzywdzą kogoś innego. Czyli jeśli jeden chrześcijanin pójdzie na wystawę i zobaczy instalację Nieznalskiej, to siedzi cicho. Jak ich pójdzie dwóch, to każden jeden zaczyna wrzeszczeć w obronie uczuć religijnych kolegi.

 98. January 20th, 2009 at 14:57 | #99

  Było tam chyba coś jeszcze o dawaniu z miłością w twarz…

 99. Tutensramon
  January 20th, 2009 at 15:03 | #100

  @ bart:
  http://2.bp.blogspot.com/_SuUHRn4LmQY/SKBF_hklfWI/AAAAAAAAAK0/ba98xdN0ncI/s320/Pantera_-_Vulgar_Display_Of_Power_-_front.jpg
  Ej. Czyli tak wygląda miłość chrześcijańska? To zupełnie jak osiedlowa. Mogę zostać katolikiem i kolegą pangnyszki.

Comment pages
1 2 3 1419
 1. No trackbacks yet.

Optionally add an image (JPEG only)