Home > Politiko > Wielka strata

Wielka strata

March 20th, 2007 Leave a comment Go to comments

5138.jpgPoseł Masin skasował swojego bloga!

Nie wiem, dlaczego, może ktoś mu zasugerował, że z tym Bartoszewskim to przesadził. Albo jako nowy wiceminister sportu (wchodzi na boisko za Radka “Duce” Pardę) nie będzie już miał czasu na dzielenie się swymi przemyśleniami z internautami. Albo LPR stawia teraz na Krzysia Bosaka po jego triumfie w programie Wojewódzkiego (jak to robi Młodzież Wszechpolska? Na Bosaka!) i Arnie musi usunąć się w cień. A może po prostu zaszczuły chłopaka masońskie skurwysyny, się wnerwił i zdjął bloga.

Choć nawet komentować nie można było. To czym tu się denerwować, panie pośle?

Tags:
 1. March 20th, 2007 at 20:14 | #1

  Nie posądzałbym go o samodzielne myślenie. Kazali mu, to skasował.

 2. el-biczel
  March 20th, 2007 at 22:38 | #2

  “wiceminister sportu” to na pewno ma dużo obowiązków, stanowiących o losach i dobru państwa, więc pewnie nie ma teraz czasu na pisanie pierdół w swoim blogu ;)

 3. hawk
  March 21st, 2007 at 19:44 | #3

  We wczorajszych łże-faktach na TVN na pytanie dziennikarza czy zna jakieś fakty z życia prof. Bartoszewskiego, najpierw na jego twarzy wymalował się tępy wyraz (hm, w sumie żadna nowość), aby po chwili odpowiedzieć “Wiem, nie skończył studiów”.
  To chyba mówi samo przez się..

 4. BrunoN ze Kat
  March 21st, 2007 at 22:29 | #4

  Szkoda, że jeszcze cytacikiem ze internetowych czartsów Żydów nie rzucił (tych, gdzie jest ze dwudziesto ex equo “wrogów polskości #1”). Bartoszewski ma tam honorowe miejsce jako dywersant, zdrajca, lewa ręka ciemności i pożeracz wszechświatów.

 5. March 21st, 2007 at 22:49 | #5

  Mówisz, że Bartoszewski jest Cthulhu?!

  BTW, żebyście wiedzieli, ilu ludzi włazi teraz do mnie z hasła “masin blog” :)

 1. No trackbacks yet.

Optionally add an image (JPEG only)