Home > Politiko > Pan zjada kupę z panem

Pan zjada kupę z panem

Dwa posty w odstępie godziny? To tak na początek. Później spadną do jednego na miesiąc.

Homoseksualiści jedzą fekalia — taka teza znalazła się w materiale edukacyjnym rozsyłanym do szkół przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi. Bart poleca SKCiPS całym sercem. Nasz Dziennik jest dla gówniarzy, SKCiPS to jest dopiero hardkor.

Poszperałem troszku na ich stronie i znalazłem ów materiał. Autor to doktor medycyny John R. Diggs, Jr, a pierwsze zdanie jego oficjalnej biografii brzmi: Dr John R. Diggs, Jr. to internista, który poświęcił 15 lat swojej praktyki medycznej obronie świętości ludzkiego życia i udowodnionych korzyści płynących z samokontroli seksualnej. Znaczy, obiektywny naukowiec.

Słynny fragment o gównojadach:

Niektórzy geje seksualizują odchody ludzkie, chodzi tu między innymi o niebezpieczną z punktu widzenia medycznego praktykę koprofilii, która oznacza kontakt seksualny z wysoce zaraźliwymi fekaliami.

– Panie doktorze, boli mnie gardło.
– A brombrał pan?

Konsekwencje aktywności homoseksualnej dokonały znacznej zmiany w świadczeniu opieki medycznej wobec ogółu populacji. Wraz ze wzrostem występowania w nieoczekiwanych częściach ciała organizmów powodujących ch.p.d.p. [chorób przenoszonych drogą płciową], prosty ból gardła już nie jest taki prosty. Obecnie lekarze muszą zadawać swoim pacjentom daleko idące pytania, żeby nie popaść w ryzyko błędnej diagnozy. Celem zdiagnozowania bólu gardła należy teraz zadawać pytania dotyczące uprawiania seksu oralnego i analnego.

Polecam resztę tekstu. Dużo o waginozie, seksie oralno-analnym i innych fajnych i ciekawych schorzeniach i zajęciach. Plus teza, że to przez gejów upada nasza cywilizacja.

W świetle powyższego uważam, że Kazia Szczuka nie powinna była przepraszać Madzi Buczek. Trwa wojna. Na wojnie się nie przeprasza.

 1. May 3rd, 2006 at 14:30 | #1

  Autor jako człowiek wszechstronnie wykształcony powinien wiedzieć, że krytykuje się metodę a nie autora.
  Ostatnio Lambda wręczała uczniom ulotkę na której jako bezpieczniejszy seks (a więc zalecany) znalazł się taki punkt:
  “Zabawy obejmujące kontakt z moczem i kałem”.
  O całej sprawie poczytać można w GW.

  http://www.innastrona.pl/popup_fotka.php?popupfotka=/images/bequeer/gal/ulotka/2.jpg&ext=1&ad=3&ivwsec=FOTKI_BE.QUEER&picTitle=Ulotki+wykorzystywana+podczas+warsztat%F3w+prewencji+HIV%2FAIDS+%282%2F4%29

  Autorowi bloga życzymy smacznego.

 2. May 28th, 2009 at 16:31 | #2

  @ Piotr Skarga:
  A czy wytrzepał pan Piotr już dzisiaj?
  … Dywan ofkos.

 3. December 22nd, 2013 at 13:47 | #3

  Najzabawniejsze, że seks oralny i analny masowo uprawiany jest przez pary heteroseksualne – czemu kościół nie pochyla się nad losem hetero, popełniających czyn obrzydliwy Panu?

 1. No trackbacks yet.

Optionally add an image (JPEG only)